.

.

Трактор Копач и Возачот Оддел Ѕид Налепници Возила Уметност Decal Трансфери Ѕид Налепница Дома Декор

Трактор Копач и Возачот Оддел Ѕид Налепници Возила Уметност Decal Трансфери Ѕид Налепница Дома Декор

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна
Големина:
108x70cm, 184x121cm, 69x45cm, 147x96cm, 30x20cm
Класификација:
За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Кабинетот Шпорет,За Плочка,За Ѕид,Тоалет Налепници,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Класичен
Бренд Име:
POOMOO
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Сообраќај
Број На Модел На:
DV3020

Стоката во категоријата