.

.

Динамичен Ласерски Проектор Led фаза светлина музика контрола за DJ клуб танц Партија покаже домашна забава 110V~240V САД/ЕУ приклучок

Динамичен Ласерски Проектор Led фаза светлина музика контрола за DJ клуб танц Партија покаже домашна забава 110V~240V

DEN 403.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
Стил:
Мини
Повод:
Домашна Забава
Број На Модел На:
dj ласерската светлина
Бренд Име:
Aixy
Тип На Објект:
Мини Ласерската светлина
Напон:
100-240V
Производ големина:
120*90*50MM
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Инсталација tyle:
Суспендирани
боја на светлина:
Црвено & Зелена
power plug:
ЕУ или САД приклучок
Материјал:
Пластични,PC
моќност:
3w
Контрола на владата:
Авто strobe, гласот-се активира

Стоката во категоријата