.

.

Женска Ballroom Танцува Се Облекуваат Облечи За Ballroom Танцување Жените Здолниште Пракса Dancewear 2015 Година Нови Пристигнување Пролет, Есен, Зима И Топло

Женска Ballroom Танцува Се Облекуваат Облечи За Ballroom Танцување Жените Здолниште Пракса Dancewear 2015 Година Нови

DEN 1197.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна
Големина:
M, L, XL
Материјал:
Cashmere
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MB3014
Танц Тип:
Ballroom
Танц Тип:
Ballroom
CUSTOMERIZED:
Yes
боја:
Црна
Големина:
M/L/XL
Костимот Тип:
Женска Ballroom Фустан
Декорација:
Крпеница
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.740kg (1.63lb.)
Пакет Големина:
25cm x 20cm x 5cm (9.84in x 7.87in x 1.97in)

Стоката во категоријата