.

.

Професионални 200pcs 4.4x5.2cm Пластични сомот Earring Уво Studs Носителот на Екранот се Откажам Картички Црна Накит Продавници Потреби

Професионални 200pcs 4.4x5.2cm Пластични сомот Earring Уво Studs Носителот на Екранот се Откажам Картички Црна Накит

DEN 240.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
Накит Earring Пакување Екранот Цена Картички Ознаки
Објектот Ширина:
4.4cm
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Тежина:
1g
Објектот Должина:
5.2cm
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Производ Карактеристики:
Пластични earring картички
Предмет Тип:
накит earring картички
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
4.4x5.2cm
Материјал:
Пластични+Сомот
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly ,Earring ,Earring Студ
боја:
Црна

Стоката во категоријата