.

.

Pixco БОЛЕСТ Потврди Не-автофокус Леќа Адаптер Прстен Одговараат За Canon FD објективот на Canon EF E OS 5D Mark III 650D 600D 550Dwithout стакло

Pixco БОЛЕСТ Потврди Не-автофокус Леќа Адаптер Прстен Одговараат За Canon FD објективот на Canon EF E OS 5D Mark III

DEN 515.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Pixco

Стоката во категоријата