.

.

Секси Топли Шорцеви Лето Здолништа Секојдневен Шорцеви Плажа Висока Половината Краток Мода Лејди Жени

Секси Топли Шорцеви Лето Здолништа Секојдневен Шорцеви Плажа Висока Половината Краток Мода Лејди Жени

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Стил:
Шорцеви Здолништа
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук,Полиестер
Број На Модел На:
Шорцеви
Одговара Тип:
Директно
Материјал Состав:
82% полиестер, 18% памук
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Декорација:
Sashes

Стоката во категоријата