.

.

Жените Ballroom Танцува Фустан За Модерната Танц Слободно Пракса Перформанси Костими 2015 Година Нови Пристигнување Секс Производи

Жените Ballroom Танцува Фустан За Модерната Танц Слободно Пракса Перформанси Костими 2015 Година Нови Пристигнување

DEN 1101.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Врвот и Фустан, Фустан Само
Големина:
M, L, XL
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
MB3015
Танц Тип:
Ballroom
Танц Тип:
Ballroom
CUSTOMERIZED:
Yes
боја:
Леопард
Големина:
M/L/XL
Костимот Тип:
Жените латинска Фустан
Декорација:
Крпеница
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
1.060kg (2.34lb.)
Пакет Големина:
29cm x 24cm x 9cm (11.42in x 9.45in x 3.54in)

Стоката во категоријата