.

.

QIAMNI Прекрасен Цвет Прилагодливи Прстен за Жени, Девојки Свадба на Божиќ Подарок 925 Sterling Silver Гроздобер рачно изработени Накит

QIAMNI Прекрасен Цвет Прилагодливи Прстен за Жени, Девојки Свадба на Божиќ Подарок 925 Sterling Silver Гроздобер рачно

DEN 64.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Бренд Име:
QIAMNI
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Повод:
Годишнина
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
hds20
Стил:
Тренди
Материјал:
925 Sterling silver
Метали Тип:
925 Sterling silver
Пакување:
OPP вреќа
Количина:
1pcs
is_customized:
Yes
Големина:
прилагодете
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба

Стоката во категоријата