.

.

Светат Во Темница Прозрачна Флуоресцентни Ѕид Налепница Декоративни Глуварче Девојка Креативни Личности Постери Дома Декор Decals HG0220

Светат Во Темница Прозрачна Флуоресцентни Ѕид Налепница Декоративни Глуварче Девојка Креативни Личности Постери Дома

DEN 61.00
DEN 61.20
-0 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Спецификација:
Multi-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
HG0220
Материјал:
ПВЦ
Големина:
21x24.5cm
Тип:
прозрачна декоративни налепници за
Type2:
светат во темница прозрачна флуоресцентни ѕид налепница
type3:
светат во темница налепници

Стоката во категоријата