.

.

Трговија На Големо Нежна Пеперутка Жолто Злато-Бриши / Бело Злато-Боја Јасно Marquise Кубни Циркони Pendant Жените Ѓердан Без Никел

Трговија На Големо Нежна Пеперутка Жолто Злато-Бриши / Бело Злато-Боја Јасно Marquise Кубни Циркони Pendant Жените

DEN 106.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато-боја, Платина Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
KUD0533
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Gussiarro
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
21mm
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
Должина:
455MM
Метали Тип:
Злато Позлатен

Стоката во категоријата