.

.

5730 SMD водоотпорен ПРЕДВОДЕНИ од Модулот;DC12V,0.75 W;висока светла;20pcs/string;големина:75*15mm;IP65

5730 SMD водоотпорен ПРЕДВОДЕНИ од Модулот;DC12V,0.75 W;висока светла;20pcs/string;големина:75*15mm;IP65

DEN 132.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
CCC,CE,FCC,ГШ,RoHS,ССА
Бренд Име:
РИТА LED
Напон:
12V
Должина:
75*15mm
Карактеристики:
Единствена боја
Висина:
75*15mm
Ширина:
75*15mm
Број На Модел На:
РА-7515-5730-3

Стоката во категоријата