.

.

M5 M5*16 5x16 М5*25 M5x25 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7337 Само-Приклучување Повлече Помине ПОП Декорација Круг Рамна Глава Слепи Занитвам

M5 M5*16 5x16 М5*25 M5x25 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7337 Само-Приклучување Повлече Помине ПОП Декорација

DEN 144.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

матични должина:
20Pcs M5x16, 20Pcs M5x25
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М5*16/М5*25
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Спецификација:
M5

Стоката во категоријата