.

.

10 компјутери DC 5.5x2.1mm женски 3 pin orifice моќ конектор конверзија џек Лаптоп Адаптер Приклучок за DELL DC 5.5*2.1 mm конектор

10 компјутери DC 5.5x2.1mm женски 3 pin orifice моќ конектор конверзија џек Лаптоп Адаптер Приклучок за DELL DC 5.5*2.1

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
dc џек
Бренд Име:
AQJG
Број На Модел На:
dc џек
size1:
3 Pin
Големина:
5.5*2.1mm
Пакет:
10pcs

Стоката во категоријата