.

.

1PC Топла Сребро Обичен ID Engravable Mens Нерѓосувачки Челик Линк Хривнија Алка Ткаенината 8.3 Мода Накит трговија на Големо

1PC Топла Сребро Обичен ID Engravable Mens Нерѓосувачки Челик Линк Хривнија Алка Ткаенината 8.3 Мода Накит трговија

DEN 62.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
imixlot
Дијаметар:
како се покаже слика
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Број На Модел На:
B324/ru
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Тип На Објект:
хривнија
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Сребро.
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
Клучни зборови:
Bijoux Femme
Клучни зборови:
нерѓосувачки челик хривнија
клучни зборови:
Нараквици Алки
клучни зборови:
моден накит
клучни зборови:
хривнија manchette
Должина:
About8.3

Стоката во категоријата