.

.

Масти Квартал Розови и Бели Ленти Дизајни Печатени Памук Ткаенини Ткаенини за Кукла Облека Занаети Шиење Teranile Ткаенини Фустан

Масти Квартал Розови и Бели Ленти Дизајни Печатени Памук Ткаенини Ткаенини за Кукла Облека Занаети Шиење Teranile

DEN 24.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
5x50, 20x25, 30x30, 25x25, 100x150, 40x50, 25x150, 50x150, 20x50, 50x100, 50x50, 100x100
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Бренд Име:
TERAMILA
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Ширина:
150cm
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Nonwoven Техника:
no
Плетени Тип:
no
Тип:
Обична
Погоден за:
крпеница,scrapbooking, кукли,занаети
Големина мерка:
CM
Сечење грешка:
За 1-2cm
Превозот метод 1:
Кога вкупниот износ е под 5 ДОЛАРИ, испратите UNTRACKABLE воздух mail.
Превозот метод 2:
Кога вкупниот износ е 5 ДОЛАРИ, или повеќе, да испратите страна trackable воздух mail
Ве молиме имајте во предвид:
кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати. Ве молиме да се зголеми или да го откажете

Стоката во категоријата