.

.

Висока моќност 100pcs/многу големо ад светлина предводени од модулот за вбризгување на 3leds/еез водоотпорен IP65 2835 LED светло модули dc 12v предводени од модулот

Висока моќност 100pcs/многу големо ад светлина предводени од модулот за вбризгување на 3leds/еез водоотпорен IP65

DEN 1596.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Ладно Бела
Тип На Објект:
LED Модули
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Напон:
12V
Должина:
75mm
Карактеристики:
предводени од модулот
Висина:
5.8 mm
Ширина:
15mm
Број На Модел На:
3 предводени од модулот
Бренд Име:
Aixy
Позадина:
Бела

Стоката во категоријата