.

.

0.6 ~ 6mm Sanou Внесени Вежба Чак 3/8 24UNF за Електрични Дупчалки со Клуч и Адаптерот алат Додатоци

0.6 ~ 6mm Sanou Внесени Вежба Чак 3/8 24UNF за Електрични Дупчалки со Клуч и Адаптерот алат Додатоци

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Бренд Име:
TASP
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
MBSJT624-3/8 6mm копче чак
Чак Тип:
внесувањето
Работен капацитет:
0.6 mm~6mm
Планината нишка:
3/8-24UNF

Стоката во категоријата