.

.

M5 M6 M5*45 M5x45 М5*70 M5x70 M6*45 M6x45 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7 GB119 Цилиндар Солидна Локација Dowel Паралелно Pin

M5 M6 M5*45 M5x45 М5*70 M5x70 M6*45 M6x45 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7 GB119 Цилиндар Солидна Локација

DEN 140.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дијаметар:
5Pcs M5x45, 4Pcs M5x70, 5Pcs M6x45
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M5x45 M5x70 M6x45
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Иглички

Стоката во категоријата