.

.

Joyme TurkeyVintage Накит Макси Brinco Монистра Earring Женски Шарм Црвена Смола Клип Лустерот Pendant Капка Обетки

Joyme TurkeyVintage Накит Макси Brinco Монистра Earring Женски Шарм Црвена Смола Клип Лустерот Pendant Капка Обетки

DEN 102.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
E379JM
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
joyme
квалитет:
ААА+
Обетки:
долги обетки
matreial:
Цинк Легура
позлата:
Гроздобер злато
Ретро Златни Обетки:
голема ретро обетки
Шарм Обетки:
жените шарм обетки

Стоката во категоријата