.

.

М12 М12*190 M12x190 М12*200 M12x200 М12*250 M12x250 304 од не ' Рѓосувачки Челик св DIN835 Завртки без глава Двојно Крајот Тема Род Гром Студ

М12 М12*190 M12x190 М12*200 M12x200 М12*250 M12x250 304 од не ' Рѓосувачки Челик св DIN835 Завртки без глава Двојно

DEN 186.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1Pc M12x190, 1Pc M12x200, 1Pc M12x250
боја:
38mm Thread Length, 45mm Тема Должина
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
M12x190 M12x200 M12x250
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата