.

.

Печатени Ѕвезди Плетени ткаенини памук џерси памук, плетени ткаенини за DIY деца облека ткаенини 50*190cm

Печатени Ѕвезди Плетени ткаенини памук џерси памук, плетени ткаенини за DIY деца облека ткаенини 50*190cm

DEN 261.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
buulqo
Техника:
Плетени
Шема:
Печатени
Материјал:
100% Памук
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Дише
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
190
Материјал:
Памук
Шема:
Срце Облик
Процесот:
Печатење и боење
Примена предмет:
облека

Стоката во категоријата