.

.

М4 М4 M5*20 M4x20 М5*10 5x10 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7337 Само-Приклучување Повлече Помине менито што ги Красат Круг Рамна Глава Слепи Занитвам

М4 М4 M5*20 M4x20 М5*10 5x10 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss DIN7337 Само-Приклучување Повлече Помине менито што

DEN 155.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

матични должина:
50Pcs M4x20, 40Pcs M5x10
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М4*20/М5*10
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Спецификација:
M5

Стоката во категоријата