.

.

Медитеранот Дрвени Нето Брод Figurins Куќа Оркестарот Пловидба Со Брод Давање Статии Рачно Изработени Наутички Дрво Занаети

Медитеранот Дрвени Нето Брод Figurins Куќа Оркестарот Пловидба Со Брод Давање Статии Рачно Изработени Наутички Дрво

DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
случаен
Тема:
Музика
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
Strongwell
Материјал:
Дрво
Материјал:
Дрвени
Име:
Дома декорација
Вид:
пловидба со брод
Производи Тип:
дрво занаети
Стил:
Креативните
користат за:
Декорација,Подароци,Играчки
Техника:
Рачно изработени
Применливи сцена:
Дом,Канцеларија,Работно Биро
Регионален Функција:
Кореја

Стоката во категоријата