.

.

Од ѕидното Сликарство за Дома Декор Слика на Платно Страна се насликани Модерните Жени Платно Уметност Ѕид Дизајн Апстрактна Слика Без Рамка

Од ѕидното Сликарство за Дома Декор Слика на Платно Страна се насликани Модерните Жени Платно Уметност Ѕид Дизајн

DEN 1244.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
50cmx60cm, 50cmx70cm, 60cmx80cm, 60cmx90cm, 60cmx100cm, high70cm width100cm, high75cm width100cm, high80cm width100cm, high80cm width120cm
боја:
Не врамени
Стил:
Модерна
Предмети:
Слика Слика
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Calligraphy и сликарство тип:
30 мм Дебел Плоча
Бренд Име:
MYT
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
DH2939
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Стоката во категоријата