.

.

3.175*15mm Еден Flute Крајот Мелење Секачи, Волфрам Челик Солидна Карбид Рутер Битови Сет за Непречено Сечење Дрво

3.175*15mm Еден Flute Крајот Мелење Секачи, Волфрам Челик Солидна Карбид Рутер Битови Сет за Непречено Сечење Дрво

DEN 1008.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
3.175*1*3, 3.175*1.5*7, 3.175*2*4, 3.175*2*6, 3.175*2*12, 3.175*2*15, 3.175*2*17, 3.175*2.5*12, 3.175*3.175*10, 3.175*3.175*15, 3.175*3.175*17, 4*4*15, 4*4*17, 4*4*22, 4*4*12
Вкупна Должина:
38
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
Jeefoo
Дијаметар:
3.175
Број На Модел На:
GH
Обложување:
Други
Тип:
Еден Flute Спирала Мелење Машина
Квалитетен Материјал:
Волфрам челик
Сечење Материјали:
ПХБ, SMT, CNC, пластика, јаглерод, влакна, месинг, од не ' рѓосувачки челик
Карактеристики:
Голема цврстина &интензитет, носат-отпорни,
Употреба:
CNC & PCB Сечење, Дупчење
Пакет:
Кутија
ЦЕД:
3.175 mm
CEL:
15mm
OVL:
38L
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата