.

.

Новата Црна / Црвена Салон Возрасни Водоотпорен Коса За Сечење Фризерски Крпа Barbers Фризер Кејп Gown Заврши -30

Новата Црна / Црвена Салон Возрасни Водоотпорен Коса За Сечење Фризерски Крпа Barbers Фризер Кејп Gown Заврши -30

DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црвена, Црна
Тип На Објект:
Ртовите
Големина:
/
Број На Модел На:
B051359
Материјал:
/

Стоката во категоријата