.

.

21 Цврсти Бои нови Џемпер Жените Јакна Плетени Џемпер Грб Долг Ракав Капчиња Женски Секојдневен V Деколте, Жена Cardigans Блузи

21 Цврсти Бои нови Џемпер Жените Јакна Плетени Џемпер Грб Долг Ракав Капчиња Женски Секојдневен V Деколте, Жена Cardigans

DEN 342.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
60% памук
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
HJM.2016 година.0824.1214
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук,Волна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SPARSHINE
Дебелина:
Тенка
Тип На Објект:
Cardigans
Декорација:
Никој
Техника:
Хеклани

Стоката во категоријата