.

.

Памук Комбинација Ткаенини Занаети Кукли Текстилни Шиење Крпа Сина Масти Квартал Telas Tecido Tilda Ткиво Ткаенина Teramile Платно

Памук Комбинација Ткаенини Занаети Кукли Текстилни Шиење Крпа Сина Масти Квартал Telas Tecido Tilda Ткиво Ткаенина

DEN 24.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
5x50, 20x25, 30x30, 25x25, 100x150, 40x50, 25x150, 50x150, 20x50, 50x100, 50x50, 100x100
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Бренд Име:
TERAMILA
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Ширина:
150cm
Велур Ткаенина Тип:
no
Функција:
Еко-Пријателски
Nonwoven Техника:
no
Плетени Тип:
no
Тип:
Обична
Погоден за:
крпеница,scrapbooking, кукли,занаети
Големина мерка:
CM
Сечење грешка:
За 1-2cm
Превозот метод 1:
Кога вкупниот износ е под 5 ДОЛАРИ, испратите UNTRACKABLE воздух mail.
Превозот метод 2:
Кога вкупниот износ е 5 ДОЛАРИ, или повеќе, да испратите страна trackable воздух mail
Ве молиме имајте во предвид:
кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати. Ве молиме да се зголеми или да го откажете

Стоката во категоријата