.

.

DC10-30V 30m М12 ласерски зрак, се префрлат на сензорот ласерски фотоелектрически префрлате

DC10-30V 30m М12 ласерски зрак, се префрлат на сензорот ласерски фотоелектрически префрлате

DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Jedrek
Број На Модел На:
м12-1030

Стоката во категоријата