.

.

TPU Случај За Samsung Галакси J1 2015 3D Слика Меки Силиконски Задниот Поклопец За Samsung Галакси J1 2015 J100 J100F J100H Школки Кеси

TPU Случај За Samsung Галакси J1 2015 3D Слика Меки Силиконски Задниот Поклопец За Samsung Галакси J1 2015 J100 J100F

DEN 59.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
TTOMYYOUG
Големина:
4.3 inch
дизајн:
Симпатична,Украсени
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Шарени Шема Fundas Coque Capas Priting Маска
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Компатибилен Бренд:
Samsung
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
За Samsung Галакси J1 2015
Материјал:
Висок квалитет на меки силиконски
Тежина:
Ultra Thin 30g
боја:
како на слика
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов Capa
дизајн:
Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна
Функција:
Нечистотија-отпорни / Анти-удар / Не е деформирано
Поддршка:
Мешана Боја / Капка Превозот / Трговија На Големо / Мало
квалитет:
А+++++ / Безбедни и не-токсични

Стоката во категоријата