.

.

Про dslr фото Објективот Spanner Клуч 10~120MM Отворање Алатка За Камерата Поправка отвори Помошник за Canon Nikon, Sony Олимп Камера

Про dslr фото Објективот Spanner Клуч 10~120MM Отворање Алатка За Камерата Поправка отвори Помошник за Canon Nikon,

DEN 548.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Paowuxian
Карактеристики:
Dismountable,Мултифункционални
Број На Модел На:
Про dslr фото Објективот Spanner Клуч
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Про dslr фото Објективот Spanner Клуч

Стоката во категоријата