.

.

10pcs/многу Мулти Боја Градина Пливање Салт Лејк Топката Соларен Погон LED Кружи Светлината Светилка

10pcs/многу Мулти Боја Градина Пливање Салт Лејк Топката Соларен Погон LED Кружи Светлината Светилка

DEN 1623.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела
Извор На Енергија:
Сончевиот
Бренд Име:
ZJMZYM
Тело Материјал:
ABS
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CE
Заштита Ниво:
IP65
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број На Модел На:
AS208
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сончевиот
боја:
Црвено / бело /сино /зелено
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Извор На Светлина:
1 ПРЕДВОДЕНА 15000MCD (Мулти Боја)
Број На Производ:
FD024

Стоката во категоријата