.

.

2 парчиња STM32F407ZET6TR LQFP144 IC MCU 32BIT 512KB ФЛЕШ 144LQFP

2 парчиња STM32F407ZET6TR LQFP144 IC MCU 32BIT 512KB ФЛЕШ 144LQFP

DEN 288.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
STM32F407ZET6 STM32F407ZET STM32F407 STM32F STM32 32F407ZET6 32F407 ST
Состојба:
Нови

Стоката во категоријата