.

.

Сино Небо И Бели Облаци Ѕид Mural Дома Декорација Модерна Бања, Кујна Кат Позадина Обичај ПВЦ Водоотпорен Позадини

Сино Небо И Бели Облаци Ѕид Mural Дома Декорација Модерна Бања, Кујна Кат Позадина Обичај ПВЦ Водоотпорен Позадини

DEN 698.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Бренд Име:
jiadou
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
Кујна
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Број На Модел На:
MU482
Површински Третман:
Exfoliator
Тип:
Винил Позадини

Стоката во категоријата