.

.

1 Buc Кучиња Синџир Leashes Најлон ткаенина Без Јака Теди Рус Статии Куче Поводник Најлон Кутре Пет Материјали

1 Buc Кучиња Синџир Leashes Најлон ткаенина Без Јака Теди Рус Статии Куче Поводник Најлон Кутре Пет Материјали

DEN 88.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
8 mm X 140 cm, 10 mm X 140 cm
Тип:
Кучиња
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Тип:
Leashes
Материјал:
Најлон
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Функција:
Отцепување,Персоналните,Брзо Ослободување
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Глава Јаки
Шема:
Цврста
Име:
Leashes
Материјал:
Најлон
Големина:
0.8(1.0)cmX1.4m
Тип:
Leashes

Стоката во категоријата