.

.

Трговија На Големо Деликатна Gourd Жолто Злато-Боја Јасно Овална Кубни Циркони Pendant Жените Ѓердан Без Никел

Трговија На Големо Деликатна Gourd Жолто Злато-Боја Јасно Овална Кубни Циркони Pendant Жените Ѓердан Без Никел

DEN 117.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Јасно
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
20mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
455MM
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
KUD0542
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата