.

.

7.7 CM*12.2 CM 3 Крстови Со Јован 3:16 Христијански Исус Автомобил Налепници Автомобил Стил И модни Додатоци Црна Sliver C8-1277

7.7 CM*12.2 CM 3 Крстови Со Јован 3:16 Христијански Исус Автомобил Налепници Автомобил Стил И модни Додатоци Црна

DEN 38.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C8-1277
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
7.7cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
12.2cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Боја:
Црна/Sliver
Налепница:
автомобил налепница

Стоката во категоријата