.

.

Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за Samsung Галакси J1 J100 J100F J100H Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците Телефон Случај

Моден Цртан филм Слики Кожа Случај за Samsung Галакси J1 J100 J100F J100H Флип Паричникот Покрие Со Карта Сопствениците

DEN 103.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Бренд Име:
снег welkin
Карактеристики:
кожен паричник случај
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Ткаеше
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
функција 1:
паричникот застане на функцијата + картичка
Карактеристика 2:
Подарок за Жена мажите девојки
Стилот 1:
Мода, Симпатична, Луксузни,Елегантна
Стил 2:
Моден Секси Девојка И Тигар Шема СТП Кожа Флип Случај
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Број На Модел На:
За Samsung Галакси J1 J100 J100F J100H

Стоката во категоријата