.

.

Чиста 999 24K Жолто Злато Среќа Танцување Девојка Pendant 8.49 g

Чиста 999 24K Жолто Злато Среќа Танцување Девојка Pendant 8.49 g

DEN 19176.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
yangshengda
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
NC2015045344
Метали Тип:
Жолто Злато

Стоката во категоријата