.

.

Лето Облечи Солидна Боја, Памук, Лен Жените Се Облекуваат Секојдневен Лабава Макси Фустан Везови Шпагети Рака Висока Половината Долг Фустан

Лето Облечи Солидна Боја, Памук, Лен Жените Се Облекуваат Секојдневен Лабава Макси Фустан Везови Шпагети Рака Висока

DEN 909.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Број На Модел На:
SU071
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Декорација:
Вез
Стил:
Повик
Силуета:
Лабава
Половината:
Империја
Сезоната:
Лето
Деколте:
Slash вратот
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Памук,Лен
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Бренд Име:
xiangyihui
Пол:
Жените

Стоката во категоријата