.

.

Нови 1pcs завршувањето на универзитетските студии по Уметност Дизајн Пенкало со 5pcs Dotting Глави Метал се Справи со Сликарство, Цртање Линија Ноктите Салон за Убавина Д?

Нови 1pcs завршувањето на универзитетските студии по Уметност Дизајн Пенкало со 5pcs Dotting Глави Метал се Справи

DEN 70.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Бренд Име:
naildazzling
Големина:
14cm for the length
Број На Модел На:
ноктите сликарство пен
Материјал:
Метал
Функција:
За помине уметност сликарство дизајн сликарство

Стоката во категоријата