.

.

Моден Плетени Топло Жените Џемпер Кошула 2018 Пролет Бран Полите нови Џемпер Блузи за жена Зелена Основни Pullovers Зимски Џемпер

Моден Плетени Топло Жените Џемпер Кошула 2018 Пролет Бран Полите нови Џемпер Блузи за жена Зелена Основни Pullovers

DEN 542.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Техника:
Станот Плетени
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Јака:
Turtleneck
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
6719674
Декорација:
Никој
Услуга:
бесплатен превозот пад на превозот
Објектот Type1:
женска облека
style2:
женска мода облека
Точка име :
roupas femininas т кошула жените облека
Објектот:
Beatuty Бонбони Боја Женска Блузи Мода 2015
објектот стил:
Повик
Боја Стил:
Природна Боја
Градите:
Голема Градите на жените џемпер
Стил:
Моден

Стоката во категоријата