.

.

Гроздобер Креативна Индустрија Растенија Црно Железо Led E27 Pendant Светлина за трпезарија Ресторан, Бар Оркестарот Светилки 1559

Гроздобер Креативна Индустрија Растенија Црно Железо Led E27 Pendant Светлина за трпезарија Ресторан, Бар Оркестарот

DEN 2637.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
CAIJ
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Железо
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,LVD,RoHS,УЛ
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Земја
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Стакло Камен
Место:
Салон,Хотел, Сала
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Црна
Број На Модел На:
1559
Тип На Прекинувач:
ѕиден прекинувач
Материјал:
Железо
Примена:
трпезарија, ресторан,бар
Wattage:
E27
Напон:
AC 80-265V
Функција:
гроздобер, креативни, земја

Стоката во категоријата