.

.

Ѕид уметност Кајсија Дрвја во Цвет од Vincent Van Gogh слики на платно рачно изработени Висок квалитет

Ѕид уметност Кајсија Дрвја во Цвет од Vincent Van Gogh слики на платно рачно изработени Висок квалитет

DEN 3168.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
50
Iid:
18495
M:
M3

Стоката во категоријата