.

.

Liitokala lii - 400 LED дисплеј полнач за 1.2 V / 3 V / 3.7 V / 4.25 V 18650/26650/18350/16340/18500/AA/AAA lii-500 rechargea

Liitokala lii - 400 LED дисплеј полнач за 1.2 V / 3 V / 3.7 V / 4.25 V 18650/26650/18350/16340/18500/AA/AAA lii-500

DEN 374.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Батеријата Број:
4
Пакет:
Yes
Тип:
Електрични,USB
Број На Модел На:
lii 400
Бренд Име:
liitokala
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
Yes
Брзо полнење:
Yes
Употреба:
Стандардна Батерија

Стоката во категоријата