.

.

Топла продажба 4pcs!Практична Јасно Перење Топки Ткаенина За Перење Топки Облека Cleaning Tool.

Топла продажба 4pcs!Практична Јасно Перење Топки Ткаенина За Перење Топки Облека Cleaning Tool.

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Halojaju
Број На Модел На:
miao-510
Употреба:
Чистење
боја:
Испрати по случаен избор
Материјал:
Пластични
Функција:
Не го оштети внатрешниот ѕид на машината за перење и облека
is_customized:
Yes
Тип:
Перење Топки
Број На Модел На:
cleaning tool
Употреба:
Чиста облека
Тип-02:
Лични перење / чистење / нега
Име на производ:
Заштити се мијат топка
Примена:
Машина За Перење

Стоката во категоријата