.

.

Природни Мешана Боја Кристали Вечното Дрво на Животот Pendant со Круг Легура Позлатен Украс Кристал Исцелување Балансирање Поставите GC1126

Природни Мешана Боја Кристали Вечното Дрво на Животот Pendant со Круг Легура Позлатен Украс Кристал Исцелување Балансирање

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тема:
Маскота
Материјал:
Камен
Бренд Име:
yaye
Материјал:
Мешани кристално
Големина:
Approx 1.9 inches, Height
Функција:
Круг легура со микс кристали
Is_customized:
Yes
ОЕМ:
Yes
Употреба:
бизнис подароци, дома декорација, реики лекување
Обликот:
Круг
Тема:
Врежани чакра камен
боја:
Микс, мулти

Стоката во категоријата