.

.

Моден трговија на Големо Кафеава Кожа Задржи Колективна Хривнија 43cm Двојно Wrappable Слајд Хривнија одговара Шарм за Жените SCB033

Моден трговија на Големо Кафеава Кожа Задржи Колективна Хривнија 43cm Двојно Wrappable Слајд Хривнија одговара Шарм

DEN 444.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
Legenstar
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
кожа
is_customize:
Yes
боја:
Браун
Должина:
43 см
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Легура
Парична казна или Моден:
Моден
товарни:
Бесплатен превозот
Точка име :
слајд шарм хривнија
Должина:
43 cm

Стоката во категоријата