.

.

Vincent Van Gogh слики од Затворен поле со изгрејсонцето impressionism уметност Висок квалитет Рака насликани

Vincent Van Gogh слики од Затворен поле со изгрејсонцето impressionism уметност Висок квалитет Рака насликани

DEN 3168.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
50
Iid:
18515
M:
M3

Стоката во категоријата