.

.

2 Парчиња Висок квалитет сите големини 0.10.0.15.0.20 дебелина лабава еден mink eyelash продолжување од кореја, со бесплатен превозот

2 Парчиња Висок квалитет сите големини 0.10.0.15.0.20 дебелина лабава еден mink eyelash продолжување од кореја, со

DEN 324.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Навивам:
Ѕ, К
Дебелина:
0.10 мм, 0.12 мм, 0.15 mm, 0.20 мм, 0.25 mm
Должина:
single mink lash, single mink lash, single mink lash, single mink lash, single mink lash, single mink lash, single mink lash
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
33*18*15
Број На Модел На:
CEL-03-02
Лажни Трепки Стил:
Други
Бренд Име:
ОКО ВОЗРАСТ
Количина:
10pcs
производител:
еден lash
професионални eyelash продолжување:
Топла продажба
Материјали:
еден mink удари со камшик
еден eyelash продолжување:
еден по еден
Дебелина:
0.10.0.12.0.15.0.20.0.25 дебелина
Должина:
8мм-14mm
пакување дизајн:
ОЕМ или ODM пакување
рачно изработени удари со камшик:
од кореја
плаќање:
PP,Western Union/ Т Т
време на испорака:
7-10 дена

Стоката во категоријата